İstanbul Yat - Boğaz'da Özel Tur

Özel yatınız ile efsanevi Boğaz'ı tam konfor ve şıklıkla keşfedin. Tüm kraliyet saraylarının, ortaçağ kalelerinin ve güzel evlerin yanından geçin ve her zaman en iyi manzarayı elde edin!

€250.00 €280.00
11%

Saatlik Özel yatınız ile efsanevi Boğaz'ı tam konfor ve şıklıkla keşfedin. Tüm kraliyet saraylarının, ortaçağ kalelerinin ve güzel evlerin yanından geçin ve her zaman en iyi manzarayı elde edin!

Özel Yat Hizmetinin Öne Çıkan Özellikleri:

  • Boğaz'ın eşsiz güzelliklerini sadece kendi şirketinizle görmek yerine tüm bilet, hat ve hareket saatlerinden kaçının ve yatınıza atlayın.
  • O meşhur Boğaz esintisi sizi karşılarken koltuğunuza yaslanın ve mümkün olan en iyi fotoğrafları çekin
  • Aceleyle gidiş-dönüş tarifeli bir gidiş-dönüş yapmak yerine, Boğaz'ınızı istediğiniz kadar uzun süre götürün (2 saatlik versiyon önerilir)

Boğaz'da Bir Yatla Neler Yapılır ve Görülür?

Boğaz Turu deneyimi, İstanbul'da yapılması gerekenlerin başında geliyor. Dünyanın tüm nehir ve kanal turlarından kesinlikle daha iyi. Bu yüzden kaliteli bir hizmeti hak ediyor. Avrupa ve Asya kıyılarındaki tüm şaşırtıcı manzaraları görmek için kişiselleştirilmiş bir tur için sizi alan özel bir yatınız olduğu için pişman olmayacaksınız.

Rota size Dolmabahçe, Çırağan ve Beylerbeyi kraliyet saraylarını, iki kıtayı birbirine bağlayan Boğaziçi Köprülerini, tabiat parklarını ve tepeleri, iki Rumeli ve Anadolu kalesini, İstanbul'un simgesi Ortaköy Camii'ni, Bebek ve Arnavutköy ve daha niceleri… 

Atıştırmalık, içecek veya öğle yemeği gibi birkaç özel ikramınız varsa, bunları tekneye ekstra olarak teslim etmemiz için lütfen bize bildirin.

Alış ve Bırakma Konumu

Karaköy ve Eminönü'ndeki Turyol Vapur Duraklarından alabilirsin.

Yat Kiralama hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Boğaz'da yat kiralamak için bir zaman sınırı var mı?

Hayır, saklamak istediğiniz süreyi sorabilirsiniz. Fiyat saat başına geçerlidir

Boğaz'da bir yata kaç kişi sığar?

Bu tip tekne için limit 8 kişidir. Daha büyük bir grup için daha büyük bir tekne kolayca düzenlenebilir. Lütfen bizimle iletişime geçin!

Teknede öğle veya akşam yemeği yiyebilir miyiz?

Evet, teknede romantik bir öğle yemeği veya akşam yemeği dahil tüm ekstra hizmetleri ayarlayabildiğimiz için lütfen beklentilerinizi bize bildirin.

Location

Yorumlar

Değerlendirme Yazın

Fotoğrafınızı Seçin
Fotoğraf Seçmediniz
İncelemenize bir fotoğraf eklemek isterseniz seçebilirsiniz.
Kişi Sayısı ve Rezervasyon Tarihi Seçimi
Tutar: €250.00

Order Summary

Total: €

Go to Cart Continue Shopping