Boğazda Yemekli Gece Şovu

 Folklordan oryantal dansa kadar gösterilerle dolu çılgın bir gece için gemiye gelin. Bütün bunlar İstanbul'da Boğaziçi'nde seyreden muhteşem bir teknede oluyor...

€40.00 €50.00
20%

Boğaziçinin eşsiz esintisi eşliğinde, renkli şovlarla ve performanslarla dolu güzel bir gece için özel bir program hazırladık. 

Meze, ana yemek ve tatlıdan oluşan yemeğin yanında sınırsız yerli içeceğin dahil olduğu menü gecenize lezzet katacak.

 Folklordan oryantal dansa kadar gösterilerle dolu çılgın bir gece için gemiye gelin. Bütün bunlar İstanbul'da muhteşem Boğaziçi'nde seyreden bir teknede oluyor...

Akşam Yemeği Turu Önemli Noktaları:

  • İstanbul'un kıyılarından geceyi aydınlatan şehir ışıkları eşliğinde Boğaz'da otantik bir ziyafetin tadını çıkarın ve yemek yiyin
  • Sıcak ve soğuk mezelerden oluşan bir menü yerken harika bir gösteri koleksiyonu sergileyen teknedeki partiye katılın
  • Yukarı çıkın ve Avrupa ile Asya arasında çeşitli insanların ve birçok kültürün buluştuğu ünlü Boğaz esintisini gökyüzünün altında içinize çekin
  • Otelinize gidiş-dönüş transfer hizmetinden yararlanın, şık ve konforlu bir şekilde gelin

Boğaz'da Akşam Yemeği Turunda Neler Görülür ve Yapılır?

Taksim, Galata, Eminönü, Sirkeci, Sultanahmet ve Fatih gibi İstanbul'un tüm merkezi bölgelerinden transfer dahil olduğundan, hizmet kalitesi otelinizden klimalı yolculuğunuzla başlar.

Teknedeki müzik ve performanslar, geleneksel Türk kültürünü büyük bir çeşitlilik ile sergilemektedir. Halk oyunlarının kökenini oluşturan bölgeler Kafkasya'dan Akdeniz Türkiye'sine kadar çeşitlilik göstermektedir. Kına uygulaması sizi yerel bir düğün gecesine götürürken, semazen bir tasavvuf töreni Türk insanının manevi bir yanını ortaya çıkaracaktır. Halk danslarını programın doruk noktası olan  Oryantal Dans Gösterisi izleyecektir.

 Akşam yemeği menüsü ile ilgili olarak, üç çeşit bir akşam yemeği servis edilecektir. Türk mutfağının meşhur mezeleri olan "meze" ile başlar. Ana korslar isteğe bağlı tabaklarla gelir ve çeşitlilik genellikle et, balık, tavuk ve sebze seçeneklerini içerir. Üçüncü parça meyveler veya bir tabak tatlı olabilir.

Yerli içecekler de bu menü ile ücretsiz ve sınırsız. Otantik alkollü içecekler Türk rakı, bira ve şaraptan oluşmaktadır. İthal bir içecek almak isterseniz, mevcut olan tüm içecekleri ekstra olarak gemideki personelimizden isteyebilirsiniz.

Son olarak, Boğaz'da olmak hem gündüz hem de gece özeldir! Eşsiz bir ortamda İstanbul'daki partiye katılmanın en iyi yolu budur. Basitçe, Doğu ile Batı'nın buluştuğu yerde gezinirken Avrupa ve Asya'dan gelen ışıklar size düşüyor.

Geri indikten sonra arabanız sizi otelinize geri götürmek için bekliyor olacak. 

Yer, Saatler ve Biletler/Rezervasyon bilgileri

Boğaziçi Akşam Yemeği Turu, Dolmabahçe Sarayı'nın yanındaki Kabataş İskelesi'nden her gün 20:30'de hareket etmektedir.

Unutmayın: Servis, Taksim, Sultanahmet ve Galata yakınlarındaki otelinize çift yönlü transferleri içerir. Böylece yer bulmak için uğraşmanıza gerek kalmaz.

Boğaziçi Akşam Yemeği Turu hakkında 

• Bu Boğaz Turuna yemek dahil mi?

Evet, limitsiz yerli içkili akşam yemeği fiyata dahildir.

  • Boğaziçi Akşam Yemeği Gezisi nereye gidiyor?

Bu, tekne Boğaz'dan geçerken ve aynı başlangıç ​​noktasına geri dönerken birkaç saatlik bir gidiş dönüş yolculuğudur.

  • Kalkış noktasını nasıl bulabiliriz?

Buradan rezervasyon yaptığınızda, şehir merkezinden veya Asya Yakası'ndan çok uzakta kalmadığınız sürece karşılama ve dönüş transferleri ücretsizdir.

• Akşam Yemeği Gezisinde ne tür içecekler ücretsizdir?

Tüm alkolsüz içecekler ve yerli bira, şarap ve rakı içtiğiniz kadar ücretsizdir. İthal içecekler ekstradır.

Location

Yorumlar

Değerlendirme Yazın

Fotoğrafınızı Seçin
Fotoğraf Seçmediniz
İncelemenize bir fotoğraf eklemek isterseniz seçebilirsiniz.
Kişi Sayısı ve Rezervasyon Tarihi Seçimi
Tutar: 40.00

Yükseltmeler

Order Summary

Total: €

Go to Cart Continue Shopping