120 Dakika İstanbul Boğaz ve Haliç Turu

€15.00 €18.00
17%

Ayasofya ve Topkapı Sarayı'nı ziyaret edecek misiniz? Bu harika siteleri daha sonra zirveye çıkarmanın en iyi yolu budur. 

Bu bilet sizi tarihi harikalarla dolu bir doğa mucizesi olan Boğaziçi'ne götürecek.

Asya ve Avrupa'nın cazibe merkezlerinin tam kalbinden turumuza katılın, İstanbul'un en güzel manzaralarını eşsiz doğası ve kültürünü yansıtan ünlü esinti sizi serinletirken ortaya çıkarıyor! 

Ve Sesli Rehber Uygulamasını kendi telefonunuza indirmek için bir bağlantı alacaksınız. Böylece yolda göreceğiniz en önemli tarihi ve kültürel yönleri takip edebilir, dinleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

İstanbul'da Boğaz Turu ile ne görülmeli?

Büyülü Boğaz'ın keyfini çıkarmak her İstanbul ziyaretçisi için kesinlikle bir zorunluluktur. Bu klasik, İstanbul'dayken her zaman yapabileceğiniz en iyisidir. İster harika bir başlangıç, ister yoğun günler arasında ferahlatıcı bir mola, hatta dönüş uçuşunuzdan önce şık bir bitiş için...

En iyi fiyat, en esnek zaman çizelgesi ve harika seçeneklerle en eksiksiz paket ile tekneye binmek için en güvenli ve en kısa yolu burada bulabilirsiniz.

Bu tur, 2 saat süren ve başladığınız aynı merkezi noktada biten, mümkün olan en geniş rotayı takip eder. Bu kurs size kraliyet sarayları, asırlık kaleler ve şehir surları, yol üzerindeki en seçkin evler dahil olmak üzere başlıca simge yapıları sunar. Basitçe, İstanbul'da Boğaziçi boyunca görülecekler listenizden hiçbir vurguyu kaçırmayacaksınız.

İstanbul'un antik surlarının karşısındaki iskeleden başlayan bu Boğaz Turunda pek çok muhteşem nokta var. Ardından görkemli Topkapı, Dolmabahçe ve Çırağan Sarayları, Ortaköy Camii ve en eski Boğaziçi Köprüsü, İstanbul gezinizin önemli bir parçası olacak. Ayrıca Kız Kulesi ve Rumeli Hisarı masallardan fırlamış gibi.

En iyi çekimleri yapmak için harika fırsatlara hazırlanın! Muhteşem manzaralar ve doğal güzelliklerle dolu kıyılarda çarpıcı fotoğraflar çekeceksiniz.

Location

Yorumlar

Değerlendirme Yazın

Fotoğrafınızı Seçin
Fotoğraf Seçmediniz
İncelemenize bir fotoğraf eklemek isterseniz seçebilirsiniz.
Kişi Sayısı ve Rezervasyon Tarihi Seçimi
Tutar: 15.00

Order Summary

Total: €

Go to Cart Continue Shopping